ieraksti draugi kalendārs par mani
moš arī lasu
ingmars
[info]ingmars
Add to Memories
Tell A Friend
autoblogs
Braukšu ar automašīnu laimi meklēt.
tvarj
[info]tvarj
Add to Memories
Tell A Friend
mūsu puķins nominēts kilogramam. būtu diezgan feini tādu dabūt, nobalsojiet, ja nav žēl :)

https://www.lsm.lv/kgkulturas/balsojums/
f
[info]f
Add to Memories
Tell A Friend
ilgi skatījos, ilgi domāju, beigās ņēmu un pasūtīju levi's džinsus. kaut kā man galvā stāv juniversa frāze, ka dzīvē ir vajadzīgi labi džinsi un tajos vajag ieguldīt. tā nu es ieguldīju, sagaidīju, uzmērīju un iepakoju atpakaļ - viss der un krāsa smuka, bet ne pēc kā neizskatās. tie no topšopa un only, un pat no noisy may izskatās labāk. also, 7/8 garums daudz ko uzlabo tādiem hobitiem kā es.
f
[info]f
Add to Memories
Tell A Friend
: life
vakar, pēc divu gadu noslēgtības, bērnudārzs tika atvērts, un bija mums pasākums. mazie cālīši pa atvērtajām durvīm nāca zālē un man uzreiz aizkustinājuma pilnas acis, visi vecāki uzreiz pieķērās pie kamerām, un tad mums bija priekšnesums - bērni mūzikas ritmā plivināja šifona lakatiņus šurpu turpu. nu, tie kustinātāji bija daži. viens bija izplūdis asarās. manējais stāvēja un ar lakatiņu rokās skatījās taisni uz priekšu ("man nepatīk dejot", viņš man vēlāk teiks, un "man gribas ēst."). jāteic, paldies dieviem, ka tā, jo - ja viņi būtu sākuši visi kā viens skaisti dejot - aizkustinājums būtu sācis tecēt arī pāri vaigiem.

pirms pāris nedēļām bija lielā fotografēšanās.

rīt ir leļļu teātris.

dzīve mutuļo.

pie manis, savukārt, vērsās viens uzņēmums, lai piedāvātu darbu, bet beigās starp mani un vēl vienu viņi izvēlējās otro. nu, varbūt arī šis darbs nebūtu bijis tik ērts tieši izbraukāšanas ziņā, jo viņiem filiāles gan daugavpilī, gan liepājā among others, bet tas būtu bijis pamatīgs solis uz augšu. well, not this time.
ingmars
[info]ingmars
Add to Memories
Tell A Friend
mans uzturs
Daudz ēdu saldētās mīdijas no Rimi par 2,19 EUR iepakojumā.
ingmars
[info]ingmars
Add to Memories
Tell A Friend
TumVal
Es jau gada sākumā solīju, ka šogad pārcelšos uz Tumsas valstību.
ingmars
[info]ingmars
Add to Memories
Tell A Friend
soyfood
Tikko pārdevu skrituldēli, rīt nopirkšu benzīnu braucienam uz Lietuvu. Varbūt ēdienam arī pietiks, un varētu to ēdienu ēst Lietuvā.
watt
[info]watt
Add to Memories
Tell A Friend
Berlīne, 15. maijs, Tool
jā, MJK ir saukuši par moderno šamani, un tāda lieta pastāv.
Tool merch vienmēr ir bijis ļoti psihodēlisks, un kā gan tā?
tā ir ar nodomu: ļoti psihodēliskas vizualizācijas un live treki nu pilni ar stoner un sludge dvesmu.

brīvība caur nebrīvi: koncerta laikā uz visstingrāko noliegts filmēt un fotografēt ar mobilo. un tā ka staigā uzraugi un kārtīgi strostē. pirms koncerta pat brīdinājumi, ka aizliegts, un ja neklausīs, var arī eskortēt prom.
rezultātā cilvēki skatās koncertu, nevis mazos sūda ekrāniņus, un arī es varu uz skatuvi skatīties brīvi, nevis nebrīvi blenzt uz spīdīgu ekrāniņu jūru.

tool superfani: jebal. viens sagrāba galvu un sāka raustīties elsās, cits, īblis, vicina rokas un taisa "air drumming". vēl cits krēslā šūpojas uz priekšu un atpakaļ, autisma lēkmes upuris. un, es atbalstu ja meičas pielec kājās un uzdanco, it īpaši ja ir ko kustināt. bet no puišeļu frīstaila, tādi skaliņi ar tievām rociņām, varētu izvairīties.

***

koncerta centrālais gabals bija "Pneuma".

We are born of one breath, one word
We are all one spark, sun becoming
Bound to this flesh
This guise, this mask, this dream
Wake up, remember
We are born of one breath, one word
We are all one spark, sun becoming
Pneuma

Tikai redz, albuma ieraksts ir pliekans, bez enerģijas, nodziedāts formāli. koncertā bliež 10x, ja ne 50x masīvāk, viss ir kāpināts un izvibrē tev cauri. "this flesh" tiek izkliegts, nevis novilkts. nu, ieblieza tā masīvi.

***

Kā MJK atzinās, koncerts gandrīz nenotika jo viņš no rīta pamodies bija pavisam bez balss. un, jau 58 gadus vecs, praktiski pensija zobu galā.

***

Vēl, kas Tool ir ļoti raksturīgs, ir ka bungas/sitamie ir ļoti centrāli. Tāda pilnasinīga skaņa, nevis tik plikšķināšana lecot ģitārām līdzi, kā dažām grupām (nerādīsim ar pirkstu). Tool bungas dod ārā arī kārtīgu basa līniju.

Iesildīja tādi Brass Against. Visai jestri!
hurt
[info]hurt
Add to Memories
Tell A Friend
Mani galīgi neaizvaino tas, ka Ukraina uzvarēja eirovīzijā jo Ukraina. Salīdzinot ar pagājušo gadu eirovīzija bija ļoti garlaicīga. Vienīgais brīdis, kas man šķita ļoti jautrs, bija kad UK dabūja pirmos punktus un sāka skandēt "WE GOT POINTS! WE GOT POINTS!"
ingmars
[info]ingmars
Add to Memories
Tell A Friend
nice 95
Šorīt pārdevu velosipēdu un par visu naudu nopirku benzīnu.
f
[info]f
Add to Memories
Tell A Friend
: menisks? cista? vēnu problēmas? bāc.
pirmo reizi būs jādodas pie traumatologa ar īstu problēmu - kaut kādu nebūt problēmu ceļgala rajonā, kas šobrīd ir slikti lai arī kas būtu pie vainas, jo nevaru kāpt uz velo. nēn, es kāpu, bet lēnāk un mierīgāk, bet tad sāku domāt, ka varbūt nedrīkst. trīs nosūtījumi rokā, varbūt vēl beigās pirmo reizi mūžā taisīšu magnētisko rezonansi, ja traumatologs tā teiks un ne sonogrāfs, ne rentgens neko neuzrādīs.

(un nu jau šķiet, ka kaut kas tur krakšķ; nesāpīgi, bet krakšķ; whyyyyy)
ingmars
[info]ingmars
Add to Memories
Tell A Friend
nu kā tad tā
Kā tad tā, Ingmār?
ingmars
[info]ingmars
Add to Memories
Tell A Friend
viss ir daudz labāk
Mana dzīve ir kļuvusi ērtāka, tādēļ man retāk ir slikts garatāvoklis. Līdz ar to man ir mazinājusies vēlme pamācīt citus cilvēkus par to, kā viņiem būtu jādzīvo sava dzīve.
ingmars
[info]ingmars
Add to Memories
Tell A Friend
neviens neteica, ka tas būs tik ērti
Kad vēl nebiju saņēmis autovadītāja tiesības, domāju, ka pēc tiesību saņemšanas automašīnu izmantošu tikai tālajiem braucieniem un ikdienā turpināšu braukt ar velosipēdu, bet tagad, kad esmu saņēmis autovadītāja tiesības, es automašīnu izmantoju katru dienu, kad dodos uz veikalu, vedu bērnu uz dārziņu, dodos uz darbu. Pat mans vecākais dēls uz skolu vairs neiet ar kājām, es viņu aizvedu ar automašīnu, jo tā ir ērtāk.
f
[info]f
Add to Memories
Tell A Friend
kā teica attāli kolēģi - mēs esam nevis izdeguši, bet sadeguši.
gan jau, ka nē, bet arī atvaļinājuma gaidas tās nav, jo nav tāda: "omg, i can't believe it - atvaļinājums tuvojas!"
drīzāk ir: "ak, pareizi, atvaļinājums tuvojas. vai tiešām?"
un ko gan es darīšu tajā vienā nabaga nedēļā?
watt
[info]watt
Add to Memories
Tell A Friend
Noskatījos Netflix "The Pentaverate", un man visai labi patika. (Ja šaubies vai vajaga vai nē - paņem otro epizodi, pārtin uz 13:00, tur ir tāds fragments, 2 minūtes, kur šie "spēlē biljardu". Ja tāda tipa humors aiziet, tad seriāls būs gana labs.)

Jāatzīmē, es biju saguris un nedaudz štīmī, varbūt tas ir faktors. Esmu pamanījis ka ir filmas, kas nolasās tikai kad esi nedaudz izmainītā apziņas stāvoklī, piemēram Six String Samurai, vai Evil Aliens. Ja skatās skaidrā prātā, pilnīgi garām. Bet ja biški uzvelc, tad ir riktīgi desmitniekā.

Un jā, ir pienācis laiks kad seriāliņš var atļauties Orbital "The Box" iesamplēt.

***

Noskatījos un patika arī Gervais "After Life". Negaidīti! Vienīgais par ko jāpasūdzas ir tas, kā Ricky pārkāpj "show, don't tell" likumu, un atklātā tekstā gaudo un skaidro, un mēģina iestāstīt, cik viņš ir šausmīgi nelaimīgs un depresēts un nāvei tuvu.
f
[info]f
Add to Memories
Tell A Friend
: recycling
lasot atkritumu apsaimniekošanas likumu, mani uzmeklēja recycling latviskais ekvivalents (vismaz šī likuma autoru izpratnē) - reģenerācija.

reģenerācija - lietderīga atkritumu izmantošana.

Tags:

f
[info]f
Add to Memories
Tell A Friend
: pirmās ārpusdārziņa nodarbības (trīs gadi un trīs mēneši)
šodien runājamies par to, kā pagāja E diena.
- ko tu šodien darīji, kur tu šodien gāji?
- uz dārziņu!
- tev patika?
- jā!
- un kur tu vēl gāji?
- uz vēl vienu dārziņu!

sarunājām, ka montesori sauksim par spēļu istabu, lai gan nav nepareizi to arī par otru dārziņu dēvēt, hehe

Tags:

f
[info]f
Add to Memories
Tell A Friend
pirmdien pēc dārziņa vedīšu E uz montesori nodarbībām, ja tās var saukt par nodarbībām. domāju, tas varētu būt pat labāk, nekā auklīte.
viennozīmīgi dārgāk.
bet toties - ārpus mājas.
profils
anti
Name: anti
kalendārs
Back Aprīlis 2022
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930